Genel

Duvar dekor

Posted On Şubat 19, 2018 at 11:57 am by / No Comments

Oturma odası, salon ya da mutfak farketmez duvarlar ev dekorasyonunun en temel öğesi. Duvar kağıtlarıyla tasarlanan birbirinden yaratıcı duvar dekorasyonları bu yazıda!

1. Geleneksel desenler seviyorsanız, dantelleriniz ve kanaviçe takımlarınızla da kullanabileceğiniz bu tip duvar kağıtları tam size göre olabilir. Evinizi çok boğmamak adına, aydınlık bir odada tek bir duvarı geleneksel motiflerle süsleyerek kendinize özel bir köşe oluşturabilirsiniz.

2. Banyonuzda da değişiklik yapabilirsiniz. Palmiye baskı trendi duvarlara uygulandığında, hem güzel bir atmosfer yakalayacaksınız hem de muhteşem yeşilliklerle modern bir görünüm elde edeceksiniz.

3. Duvarlarınızda masallara yer açın! Özellikle yatak odalarında, size daha huzurlu bir uyku sunacak bir ortam yaratmak istemez misiniz? Öyleyse sevdiğiniz bir masal temasının yer aldığı ya da bunu andıran motiflerle süslü bir duvar tam size göre olacaktır.

4. Banyonuzun seramiklerinden sıkılmadınız mı? Daima döşenen düz karolar yerine daha farklı motiflerden oluşan girift desenli ya da asimetrik fayanslarla farklılık yarabilirsiniz. Ayrıca derz dolgularının da rengiyle oynayarak özellikle metalik geçişlerle farklı görünümler kazanabilirsiniz.

 5. Sınırlarınızı genişletin ve alışılmışın dışına çıkın. Görselde de yer aldığı üzere yatak odanızda ya da yemek odanızda bu tarz tasarımlarla daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu farklı dekoratif alan, odanızın da hacminin daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir