Genel

Dekoratif Ürünler

Posted On Mart 12, 2019 at 2:09 am by / 1 Comment

Modern ve Pratik Bir Çalışma Alanı İçin En Güzel 5 Dekorasyon Fikri

İster dersleriniz, ister işleriniz için masa başında uzun saatler geçiriyorsanız, ödevler, çizimler, raporlar gibi dikkatlice çalışmanızı gerektiren bir uğraşınız varsa, kendinize hem konforlu ve ergonomik hem de pratik ve modern bir çalışma ortamı yaratmaya ne dersiniz? Tamamen ihtiyaçlarınıza göre dekore edeceğiniz, çalışırken konforunuzdan ödün vermeden, her aradığınıza pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz mobilyalar ve doğru bir aydınlatma ile harika bir çalışma odası yaratabilirsiniz.

Çalışma alanınız için evinizde ayrı bir oda düzenleyebilirseniz çok şanslısınız. Kendinizi içinde iyi hissedeceğiniz, uzun çalışma saatlerini verimli geçirmenize destek olacak bir ortam yaratmak çok daha kolay. Eğer yatak odanızın, ya da salonunuzun bir köşesini çalışma alanı olarak düzenlemek niyetindeyseniz hem diğer mobilyalarınız ile uyum sağlayacak hem de küçük alanlarda işlevselliği ile ön plana çıkan tasarımları tercih etmelisiniz.

Hem modern hem pratik çalışma masaları!

Çalışma masası, yaratmaya çalıştığınız ortamın bir numaralı mobilyası değil mi? O halde hem ergonomik, hem pratik, hem de modern bir çalışma masası olması gerektiği konusunda hemfikiriz.

Çalışırken ihtiyaç duyabileceğim kitaplarım, defterlerim yanımda olsun ama aynı zamanda çalışma alanımı daraltmasın derseniz kitaplıklı çalışma masası modellerini tercih etmelisiniz.

Minimal tasarımlar tam bana göre, kalabalıktan hoşlanmam diyenlerdenseniz ise sade ve modern görünümü birleştiren, dikkat dağıtıcı unsurlardan arınmış modelleri kesinlikle seveceksiniz.

Kitaplarınızı toplamak ile kalmayıp dekorasyonunuza da şık bir hava katacak kitaplıklar!

Tam bir kitap kurduysanız, ya da kitap ve defterleri ile yaşayan bir öğrenciyseniz, kitaplarınızı yerleştireceğiniz, aradığınızı kolayca bulmanızı sağlayacak, evinize düzeni getirecek bir kitaplık tam da ihtiyacınız olan şey!

Kitaplığımı sadece kitaplarım için kullanacağım diyenlerdenseniz bol raflı ve mümkünse kapalı bölmeleri bulunan kitaplık modelleri tam size göre.

Hem kitaplarımı yerleştirip hem de dekorasyonumu tamamlamak isterim derseniz, ahşap ve metal uyumunun kullanıldığı modern tasarımlar tam size göre. Bu kitaplıklar sayesinde hem kitaplarınız için düzenli bir alan açmış hem de dekoratif objeleriniz ve resim çerçeveleriniz ile zenginleştirerek odalarınıza şık bir köşe katmış olacaksınız.

Küçük alanlar için duvar raflarından yardım alın!

Depolama alanı olmasından ziyade daha çok dekoratif bir amaca hizmet eden duvar rafları ile çalışma alanınızın duvarlarını hareketlendirebilirsiniz!

Çalışma ortamınızda kullanacağınız aydınlatma ürünleri, hem çalışma performansınıza doğrudan etki etmesi sebebiyle hem de göz sağlığınız için dikkatlice seçilmesi gereken detaylardır.

Seçeceğiniz aydınlatma ürünü ne çok loş olup okuma esnasında gözlerinizin fazlaca yorulmasına sebep olmalı, ne de çok aydınlık olup dikkat dağınıklığına yol açmalı.

Çalışma ortamınızda kullanacağınız şık bir masa lambası doğru aydınlığı sağlayacaktır. Biraz daha şık bir görünüm isterseniz çalışma masanıza koyabileceğiniz abajur ile de yeterli ışığı elde edebilirsiniz.

Çalışma alanlarınızda her ne kadar vaktinizin çoğunu masa başında geçiriyor olsanız da biraz rahatlamak herkesin hakkı. Hem huzurlu bir alan hem de şık bir köşe yaratacak olması ile tam kitaplığınızın yanına, şık bir lambader ile kombinleyebileceğiniz konforlu bir berjer çalışma molalarınızdaki kaçış noktanız olacak.  Aynı zamanda bir kitapseverseniz evinizin en seveceğiniz köşesi olacağını garanti edebiliriz.

One thought on “Dekoratif Ürünler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir